addr


   

Mūsų siūlomos terasos grindų lentos gaminamos iš medžio dulkių ir plastiko (PVC) granulių, todėl šios lentos turi visas gerąsias medinių lentų savybes bei, naudojant plastiko granules, praranda visus medinių lentų trūkumus yra ilgaamžės. Terasos grindų gamybai  naudojama visiškai perdirbamos ir nekenksmingos medžiagos.

 

Terasos grindys atsparios temperatūrų skirtumams, grindų danga neslidi net palijus lietui, nepūva, nesipučia ir nebrinksta, nepelija, neskeldėja, atspari chloruotam baseino vandeniui, chemikalams, grindų dangos nepažeidžia vabzdžiai ar grybelis, kaip ir medinės lentos įšyla nuo saulės šilumos. Terasos lentos impregnuojamos jau gamykloje, todėl grindų papildomai nereikės vaškuoti, impregnuoti, perdažyti ar renovuoti (tokią priežiūrą reikia kas kelis metus atlikti medinėms terasos grindims). Grindis naudosite tol, kol nusibos, o visą naudojimo laiką lauko terasa atrodys kaip nauja, kaip ir pirmąją terasos sumontavimo dieną. 
 
 
 

Grindų spalvą galima rinktis net iš 8 spalvų.

 
 
 
 
Terasos grindys turi du skirtingus paviršius: viena terasos pusė su mažesniais, kita su didesniais grioveliais. Montuojant galima pasirinkti, kuri terasos grindų pusė bus išorinė. Su tokiomis dvipusėmis natūralių spalvų terasos grindimis galima kurti ir spalvinius raštus.

GRINDŲ DANGOS RAŠTAI
 
 
 

 

Standartiniai terasos lentų matmenys:
Ilgis 6000 mm
 
Plotis 140 mm
 
Aukštis 28 mm

 

Terasos montavimas:

 

1. Grindų danga tvirtinama prie karkaso sujungiant specialiomis paslėptomis montavimo plokštelėmis, taip suformuojamas vienodas 4 mm tarpas tarp lentų.
2. Kraštai uždengiami 87 mm pločio ir 10 mm storio apvadu.
3. Lauko terasą galima išlyginti ir iškelti nuo pamato iki reikiamo aukščio tam skirtu aukščio reguliavimo mechanizmu.
4. Panorėję lengvai galima permontuoti terasą apsukant grindis kita puse (su kitu raštu).


        Grindų apvadas
 
Aliuminis grindų apvadas
 
    Grindų apvadas / kampas
 
      Lentos užbaigimo antgalis
 
 
                   Grindų aukščio reguliatorius